Seks Pozisyonları

4 |291.094 Görüntüleme

Seks pozisyonu denildiğinde akıla ilk gelen kamasutra dır. Sağlıklı ve yenilikçi bir seks hayatına sahip olmak için seks pozisyonlarınızı zaman zaman değiştirmeniz, farklı heyecanlar ve hazlar için önemlidir.

Özellikle evli çiftlerde zamanla rutinleşen seks hayatı sıkıcı hale gelmeye başlar. Yenilik arayışı evlilikte son derece önemlidir. Evli çiftler zamanla farklı heyecan ve haz arayışları içerisine girdikleri için kamasutra pozisyonları seks hayatlarını hareketlendirmek için eşi bulunmaz bir kaynaktır.

Kamasutra iki ayrı hintçe kelimenin bir araya gelmesinden oluşmuş bir terimdir. Günümüzden 1500 yıl kadar önce Hindistanda ortaya çıkmış olan Kamasutra terimi ayrı ayrı bakıldığında: Kama, zevk, sutra iste kitap anlamına gelir. Özetle Kamasutra zevkin kitabı anlamına gelir.

Kamasutra kimilerine göre bir Hint yaşam tarzı iken, kimilerine göre sadece cinsellik üzerine kurulmuş birleşme yolları bütünüdür. Cinsel eylemler bütünü olarak nitelendirilen "Kama Sutra" eşleşme ve beraberlik yönetimi olarak kullanılmaktadır. Kama Sutra, cinsel yaşamla ilgili birçok öğretici ve yol gösterici bilgi içerir. Bunlar arasında kadın ve erkeğin hassas noktaları, çiftlerin cinsel hayatlarını renklendirecek ipuçları ve seks pozisyonları yer alır.

Kamasutra pozisyonları

Yüzlerce pozisyondan oluşan Kamasutra Pozisyonları'nın 30 tanesini aşağıdaki görsellerimizde bulabilirsiniz.

Kama Sutra Pozisyonları Kama Sutra Pozisyonları Kama Sutra Pozisyonları

4 Yorum

Esra M.

Esra M.

12 Ağustos 2022

Gerçekten ilişkimde çok faydalı oldu sağolun. Ancak 100 lerce demişsiniz, diğerleri yok mu?

Seksnedir.com

Seksnedir.com

13 Ağustos 2022

Konuyu zamanla güncelliyor olacağız Esra Hanım.

Büşra Z.

Büşra Z.

13 Temmuz 2022

Evli insanlar için olmazsa olmaz bir konuymuş.

Buse B.

Buse B.

9 Haziran 2022

Elinize sağlık.